تبلیغات پاپ آپ در تلگرام

 این روزها که دسترسی به اینترنت و فضای مجازی از طریق گوشی‌ های تلفن همراه هوشمند، اپلیکیشن‌های پیام‌ رسان و شبکه‌های اجتماعی به سهولت انجام می‌شود. بسیاری از صاحبان کسب‌ و کارها به‌ دنبال تبلیغات هدفمند و تاثیرگذار در پیام ‌رسان‌ های مختلف بویژه تلگرام می‌ باشند.

سلام خدمت همراهان عزیز نیوموج همانطور که می دانید، تبلیغات پاپ آپ در تلگرام یکی از پیام‌رسان‌ های پرطرفداری است که بسیاری از صاحبان مشاغل و حتی بانوان خانه‌دار نیز در این فضا با راه ‌اندازی کانال تجاری به دنبال کسب درآمد هستند.

با توجه به اهمیت تبلیغات در دیده شدن برندها و معرفی محصولات و تاثیر زیاد آن در جذب کاربران برای کانال ‌های فروشگاهی، مالکان این کانال‌ ها به دنبال روش‌هایی مطمئن با تاثیر سریع در جذب ممبر می باشند.

تبلیغات پاپ اپ یکی از مؤثرترین و جدیدترین روش‌ها برای افزایش تعداد ممبر کانال‌های تلگرام است. منظور از تبلیغات پاپ آب روشی تبلیغاتی است که در تبلیغ کانال موردنظر، به ‌صورت اعلان در قسمت بالای تلگرام به تعداد زیادی از کاربران نشان داده می شود. کاربران با کلیک بر روی آن تبلیغ وارد کانال مورد نظر شده و پس از بررسی محتواهای موجود در کانال، در صورت علاقمندی به عضویت آن کانال درمی‌آیند.

پیشنهاد مطالعه : درآمد اینترنتی با راهکار مطمئن

مزیت بالای روش تبلیغات پاپ اپ این است که ممبرهای عضو شده واقعی هستند و چون به طور دلخواه و اختیاری وارد کانال مورد نظر می‌شوند، بنابراین تاثیر بسیار زیادی در افزایش بازدید های کانال و ارتقای رتبه آن و همچنین اثرات مفیدی در فروش محصولات خواهد داشت.

این مزیت ‌ها باعث شده تا امروز تبلیغات پاپ اپ در تلگرام بسیار مورد توجه قرار بگیرد. اگر شما نیز تمایل دارید تا با روش های مؤثری تعداد ممبر واقعی کانال یا گروه تلگرامی خود را افزایش دهید، می توانید سرویس‌های ارسال پاپ اپ تلگرام را از پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج دریافت کنید.

تبلیغات پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ چیست ؟

 • حذف شرط :تبلیفات
 • حذف شرط :تبلیغات در تلگرام
 • حذف شرط :تبلیغات پاپ آپ
 • حذف شرط :تبلیغات پاپ آپ تلگرام
 • حذف شرط :تلگرام
 • حذف شرط :خدمات مجازی
 • حذف شرط :سرویس
 • حذف شرط :کانال

تبلیغات پاپ آپ در تلگرام

سرویس های افزایش ممبر تلگرام به روش پاپ اپ، با تنوع بالا در پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج در دسترس کاربران عزیز قرار دارد. برخی از این سرویس ها عبارتند از:

 • سرویس ممبر واقعی اختیاری پاپ اپ تلگرام (۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تعداد)
 • سرویس ممبر واقعی اختیاری پاپ اپ تلگرام سرور ارزان (۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تعداد)
 • سرویس ممبر واقعی اختیاری پاپ اپ- خانم تلگرام (۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تعداد)

علاوه بر این سرویس های افزایش ممبر واقعی اختیاری اسپانسری، ممبر واقعی اختیاری نوتیفیکیشن، ممبر آفلاین با ویو و بدون ویو، ممبر واقعی اجباری، ممبر واقعی ادلیست گروه، ممبر واقعی ادد لیست سوپرگروه تلگرام و… همچنین سرویس های بازدید تک پست، ۵ پست، ۱۰ پست، ۲۰ پست، ۵۰ پست و ۱۰۰ پست کانال تلگرام در کنار صدها سرویس خدمات مجازی متنوع دیگر برای تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی پرطرفدار در پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج  قابل ثبت سفارش است.

این نوع سرویس که به طور خالص به صورت پاپ اپ انجام می شود، به این صورت است که کانال شما به تلگرام کاربران ارسال می گردد و با اختیار و تایید مشترک عضو کانال شما خواهد شد، این روش از کیفیت و ویو مطلوبی برخوردار است.

با خرید این بسته کانال شما به صورت پاپ آپ به کاربران تلگرام نمایش داده می شود و آن ها پس از دیدن محتوای کانال به صورت اختیاری تصمیم می گیرند که به عضویت کانال شما درآیند.

چون ورود و عضویت ممبرها اختیاری است، پس نتایجی بسیار مثبت و هدفمند به دست خواهید آورد. در صورتی که هر سوالی دارید یا نیاز به مشاوره در زمینه بازاریابی موثر و موفقیت در کسب و کار خود در تلگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی دارید، کافی است با تیم حرفه ای نیوموج از طریق لینک های زیر در ارتباط باشید.

[su_button url=”http://wa.me/989370946658″ target=”blank” style=”3d” background=”#a6e868″ size=”10″ icon_color=”#a6e868″]ارتباط با پشتیبان در واتساپ[/su_button]

[su_button url=”http://t.me/samiparishan1″ target=”blank” style=”3d” background=”#62d3f3″ size=”10″ icon_color=”#62d3f3″]ارتباط با پشتیبان در تلگرام[/su_button]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.