افزایش ممبرهای واقعی برای تلگرام

افزایش ممبرهای واقعی برای تلگرام با تعداد ممبرهای واقعی، مهمترین هدف افرادی است که در تلگرام کسب درآمد می کنند. کسب و کارهای فعال در تلگرام به دنبال داشتن تعداد مشتریانی زیادی هستند تا بتوانند با افزایش فروش محصول و جذب مخاطب بیشتر، درآمد خود را افزایش دهند.

پادکست افزایش ممبرهای واقعی برای تلگرام را بشنوید : 

روش های مختلفی در جهت افزایش ممبرهای واقعی برای تلگرام وجود دارد، یکی از این موارد تبادل با کانال های دیگر است.

سلام به همراهان نیوموج، هنگامی که تعداد اعضای شما به رقم قابل قبولی رسید، می توانید با کانال های تلگرامی دیگر وارد مبادله شوید. برای این کار، پیشنهاد ما این است که سعی کنید، اعضای کانال خود را به ۲۰۰۰+ نفر اختصاص دهید، سپس به دنبال همتایان خود باشید.

یعنی کانال هایی که با موضوع کانال شما یکسان هستند، را پیدا کنید و با یکدیگر لینک های خود را مبادله کنید. لازم به ذکر است که انجام بیش از حد باعث افتادن عضو یا جهش و افت کانال شما می شود.

با توجه به رقابت بالا برای جذب مخاطب، و زمان بر بودن روش های معمول برای جذب مخاطب، خرید ممبر واقعی به عنوان یک روش آسان و سریع در افزایش تعداد اعضای کانال های تلگرامی، پیشنهاد می شود.

مطالعه بیشتر:  خرید ممبر واقعی اختیاری تلگرام

افزایش ممبرهای واقعی برای تلگرام را می توانید از پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج خریداری نمایید مجموعه نیوموج به عنوان یک مجموعه متخصص در زمینه تبلیغات و بازاریابی و به عنوان مجری آموزش کسب درآمد

از شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج را با هدف ارائه سرویس های خدمات مجازی به ویژه سرویس های افزایش ممبر واقعی برای پیام رسان تلگرام و دیگر پیام رسان ها راه اندازی کرده است.

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

در پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج، بیش از ۵۴۰ سرویس خدمات مجازی از جمله سرویس های افزایش تعداد ممبر واقعی تلگرام ارائه می شود. برخی از سرویس‌ های ممبرواقعی تلگرام که در پنل ممبر فالوور نوتیفیکیشن نیوموج قابل ثبت سفارش است، شامل موارد زیر می شود:

 • ممبر واقعی اختیاری ترکیبی کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اختیاری پاپ اپ کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اختیاری پاپ اپ خانم کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اختیاری نوتیفیکیشن کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اختیاری اسپانسری کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اجباری ویو ۵۰ پست آخر کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اجباری مخفی کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اجباری پست آزاد کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اجباری کانال میلیونی تلگرام
 • ممبر واقعی اجباری خارجی (روسیه) کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اجباری خارجی (آمریکا) کانال تلگرام
 • ممبر واقعی اجباری سوپر گروه تلگرام
 • ممبر واقعی ادد لیست سوپرگروه تلگرام

همانطور که بیان شد، همه ی این سرویس ‌ها در تعداد بسیار متنوع با سرورهای ویژه، ارزان، خیلی ارزان و به ‌صورت جشنواره‌ای قابل ثبت سفارش است.

علاوه بر سرویس‌های ممبر، سرویس‌های بازدید برای پست ‌های مختلف، لایک و نظرسنجی و اجاره ساعتی اسپانسری کانال تلگرام در پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج ارائه می شود.

افزایش ممبرهای واقعی برای تلگرام

یکی از مهمترین نکات در افزایش ممبرهای واقعی برای تلگرام و مانند هر شغل دیگری این است که هدف مشخصی را از ابتدا برای خود انتخاب نماییم و برای رسیدن به آن یک نقشه راه تهیه کنیم بدون این مسئله، مطمئن باشید که ماهها به درو دیوار خواهید خورد و درنهایت نیز شکست را باید پذیرا باشید.

باید هدف خود از ایجاد کانال را بدانید و هدف مشخصی را برای خود ترسیم کنید باید بدانید که بدنبال چه هستید و در چه زمینه کاری می خواهید فعالیت کنید.

مطالب کانال را از کجا و چطور باید تهیه کنید از همه مهمتر خود را به جای اعضاء کانال قرار داده و ببنید که اگر شما عضو این کانال بودید، حاضر بودید مطالب آن را همیشه مرور کرده و کاربر فعال این کانال باشید؟

افزایش ممبر های تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

کارشناسان مجموعه نیوموج نیز در زمینه تبلیغات و بازاریابی و افزایش ممبرهای واقعی برای تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی، مشاوره تخصصی در اختیار شما قرار می دهند. جهت مشاهده تعرفه ها و ثبت سفارش کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.

[su_button url=”http://wa.me/989370946658″ target=”blank” style=”3d” background=”#a6e868″ size=”10″ icon_color=”#a6e868″]ارتباط با پشتیبان در واتساپ[/su_button]

[su_button url=”http://t.me/samiparishan1″ target=”blank” style=”3d” background=”#62d3f3″ size=”10″ icon_color=”#62d3f3″]ارتباط با پشتیبان در تلگرام[/su_button]

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *