روش های تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب اکثر مردم جهان است که با ارائه خدمات جدید در هر آپدیت خود سعی می کند از نظر محبوبیت در صدر جدول بین هم رده های خود بماند. اگر یک اکانت در اینستاگرام داشته باشید به راحتی می توانید از طریق آن با دوستان خود در ارتباط باشید و لحظاتتان را با آن ها به اشتراک بگذارید.

با گسترش موضوع کسب درآمد ، پیج های اینستاگرامی همواره به دنبال کسب فالوور هستند که از این طریق با گرفتن هزینه ای تبلیغ پیج های دیگر را انجام دهند و یا فالورهای پیج کاری خود را بالا ببرند.

یک قانون در این مورد وجود دارد که هرچه تعداد فالوورهای یک پیج بیشتر باشد در نتیجه تعداد لایک و کامنت های آن نیز به همان اندازه رشد می کند. البته این در صورتی است که فالوورهای پیج واقعی باشند.

با توجه به صحبت های گفته شده مطمئنا نام فالوور فیک به گوش شما هم رسیده است. متاسفانه در این سال ها عده ای افراد سودجو تلاش کردند تا به کمک فروش فالوور فیک به پیج های اینستاگرام به طور غیر واقعی تعداد فالوورهای پیج ها را با گرفتن هزینه های مختلف بالا ببرند که متاسفانه تا حدی موفق هم بوده اند !

به همین دلیل در مقاله امروز نیوموج سعی بر این داریم شما را با نحوه تشخیص پیج هایی که فالوور فیک دارند آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

 

فالوور فیک در اینستاگرام به چه معناست؟

ممکن است در نگاه اول تعداد فالورهای یک پیج توجه شما را جلب کند و برایتان جالب باشد که فلان پیج به طور مثال با ۵۰۰K فالوور حتما پیج معتبر و پر بازدیدی است! پس خرید اینترنتی خود را از این پیج انجام دهم و تبلیغاتم را به آن بسپارم. اما ابعاد دیگری هم وجود دارد که علاوه بر تعداد فالور باید به آن توجه کنید. به طور مثال در ابتدایی ترین قدم باید به این تکته توجه کنید که باید یک تناسب بین تعداد فالوورهای یک پیج و تعداد لایک و کامنت آن وجود داشته باشد. مثلا یک پیج با ۱۰۰k فالور هیچ وقت تعداد لایک پست هایش میانگین ۵۰۰  عدد نیست و حتی بالعکس پست یک پیج ۵۰۰ فالووری نمی تواند به طور عادی ۱۰ هزار لایک بخورد !

پس در اصل فالور فیک فقط از لحاظ ظاهری بازدید یک پیج را بالا می برد ولی در اصل در بازدهی آن پیج هیچ تاثیری ندارد. یعنی آن اکانت های فیک نه برای شما کامنت می گذارند و نه پست هایتان را لایک می کنند. در اصل این پیج ها هویت واقعی ندارند و هرچقدر هم که برای خرید آن ها هزینه کنید بی فایده است.

در ادامه این مطلب شما را با راه های تشخیص فالوور فیک آشنا می کنیم.

برای تشخیص فالوور فیک می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱– بررسی تاریخ پست ها :

تاریخ آخرین پست پیج را بررسی کنید. به طور مثال یک پیج با ۸۰۰k فالوور برای جذب بیشتر فالوورهای خود باید میانگین هفته ای یک پست بگذارید تا تعداد فالوورهایش ریزش نکند. اگر پست مربوط به زمان خیلی گذشته است باید به فیک بودن فالوور های آن پیج شک کنید!

۲- عدم تناسب بین تعداد لایک و فالوور های صفحه:

همانطور که گفتیم بین تعداد فالوورهای یک پیج و تعداد لایک های آن باید یک تناسب وجود داشته باشد. اگر تعداد لایک های یک پیج نسبت به فالور های آن پیج کمتر است و یا تعداد لایک های هر پست تفاوت واضحی باهم دارند مثلا یک پست ۳۰۰ لایک و پست دیگر ۱۰ هزار لایک خودره است شک نکنید که این پیج علاوه بر فالور فیک لایک فیک نیز برای بعضی از پست هایش خریده است.

۳- فالورها با اکانت های عجیب و غریب:

هنگامی که به قسمت فالوورهای پیج سر می زنید متوجه می شوید که فالوورهای آن پیج را اکانت هایی با اسم های عجیب و غریب و اکانت هایی بدون عکس و پست تشکیل داده اند که وقتی به اکانت آن ها سر می زنید ۱۰۰۰ نفر را فالو کرده و معمولا تعداد کمی فالور دارد! پس هنگامی که یک پیج فالور بخرد فالورهای خریده شده ظاهر پروفایلشان با همین خصوصیاتی که گفتیم می باشد.

۴- بررسی کامنت پست ها:

معمولا پیج هایی که فالور فیک در اینستاگرام می خرند از لایک و کامنت فیک نیز برای پست هایشان استفاده می کنند. اگر کامنت های یک پیج را بررسی کردید و همه ی کامنت ها از طرف پروفایل های فیک و با متن هایی مثل ” عالی بود  ” لایک ” خیلی خوب ” و… بود شک نکنید که علاوه بر فالوهای فیک ، کامنت های ان پیج نیز فیک است.

۵- بررسی زمان لایک و کامنت هنگام گذاشتن پست:

هنگامی که پیج مورد نظر پست گذاشت بررسی کنید تعداد لایک های آن به چه صورت بالا می رود. اگر در دقایق و ساعات اولیه به ندرت لایک می خورد ولی یک دفعه تعداد لایک هایش به مقدار زیاد افزایش پیدا می کند شک نکنید که لایک های آن پیج هم مثل فالورهایش فیک است!

 

سایت های تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام

سایت های متعددی برای تشخیص فالور فیک وجود دارد که ما بهترین سایت رایگان رو به شما معرفی می کنیم

سایت inbeat برای ورود به سایت روی آن کلیک کنید توجه داشته باشید که اکانت اینستاگرامی که میخواهید برسی کنید باید پابلیک باشد.

با ورود به سایت اکانت اینستاگرامی مورد نظر را وارد کنید و اینتر را بزنید میبینید که تعداد فالور واقعی،امتیاز مخاطب،میزان تعامل،میانگین لایک و… قابل مشاهده است.

ممنون که در در این مقاله همراه سایت نیوموج بودید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *