خرید پنل ممبر و فالوور

نیوموج  به ‌عنوان مجری آموزش کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی، یک مجموعه حرفه‌ای و متخصص در زمینه بازاریابی و تبلیغات در فضای مجازی است. پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج  با هدف ارائه بیش از ۵۴۰ سرویس خدمات مجازی راه‌اندازی شده است. سرویس‌های موجود در این پنل به طور روزانه، به روز رسانی خواهد شد.

افراد علاقه‌مند به خرید پنل ممبر و فالوور  نیوموج  می توانند با مجموعه نیوموج  در ارتباط باشند. این مجموعه پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج  را در اختیار افراد علاقمند قرار می دهد. ضمن این‌که پشتیبانی لازم از نظر آموزش کار با پنل و مشاوره تخصصی در زمینه بازاریابی را نیز به کاربران نیوموج  ارائه می کند.

سلام به دوستان عزیز نیوموج  ، همراه ما باشید تا در ادامه خدمات ارائه ‌شده نیوموج  را در سطوح مختلف بیان کنیم. بر اساس میزان سرمایه و نوع استراتژی خود و میزان درآمدی که تمایل دارید، در آینده داشته باشید می توانید اقدام به دریافت پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج  نمایید.

خرید پنل ممبر و فالوور

پنل عادی

افراد علاقمند به کسب درآمد اینترنتی می توانند با ثبت نام در پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن  نیوموج  به کلیه سرویس ها دسترسی داشته باشند. این افراد می توانند سطح کاربری خود را ارتقا دهند و به عنوان کاربرانپنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج ، کلیه سرویس ها را تا ۶۰% تخفیف خریداری نمایند، ضمن اینکه می توانند قیمت گذاری سرویس ها را مجدد بر اساس استراتژی مورد نظر خود انجام دهند.

مجموعهپنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج  یک سایت تک صفحه HTML و یک ربات ثبت سفارش هوشمند را به کاربران خود ارائه می کند. ضمن این‌که این کاربران از آموزش‌های مستمر کار با پنل به‌ صورت ویژه و مشاوره هفتگی اختصاصی برای آموزش بازاریابی و کار با پنل نیز بهره مند خواهد شد. شارژ هدیه تا ۱۰۰ هزار تومانی به همراه ۳ ساعت آموزش آنلاین نیز در اختیار کاربران عزیز قرار می گیرد.

خریدپنل ممبر و فالور

خریدپنل

پیشنهاد مطالعه :  چطور از اینترنت کسب درآمد کنیم؟

پنل ریبرند

کاربران عزیز با ارتقاء پنل خود به پنل ریبرند می توانند تمامی سرویس‌های ارائه‌شده در پنل ممبر فالوور نوتیفیکیشن پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج  را تا ۶۰ درصد تخفیف خریداری نمایند. در این سطح مجموعه پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج  آموزش‌های مستمر را به همراه مشاوره اختصاصی به صورت هفتگی در اختیار کاربران عزیز قرار می دهد.

این مجموعه یک وب ‌سایت اختصاصی وردپرس را با دامنه مورد نظر کاربر طراحی کرده و سئو و بهینه‌ سازی اولیه آن را به ‌صورت پایه‌ای انجام می دهد. بعلاوه این‌ که یک ربات ثبت سفارش هوشمند متصل به پنل نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد.

شارژ هدیه ۲۰۰ هزار تومانی، طراحی لوگوی اختصاصی برای سایت و ۵ ساعت آموزش آنلاین به همراه نسخه اندروید پنل با طراحی ساده از دیگر خدمات ارائه ‌شده به کاربران ریبرند است.

پنل ویژه

در سطح ویژه تمامی سرویس‌های خدمات مجازی پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج  تا ۶۰% تخفیف ارائه خواهد شد. سایت اختصاصی وردپرس با دامنه مورد نظر طراحی شده و سئو و بهینه‌ سازی اولیه آن بطور ویژه توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

سه لوگوی اختصاصی به همراه وب ‌سایت به کاربران ویژه ارائه خواهد شد. نسخه اندروید پنل با طراحی حرفه‌ای، به همراه شارژ هدیه ۴۰۰ هزار تومنی و ۸ ساعت آموزش آنلاین از دیگر خدمات ارائه ‌شده به کاربران ویژه می باشد.

پنل طلایی

بهترین و عالی‌ترین سطح پنل پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج ، پنل طلایی است که با خدمات بسیار ویژه و منحصر به ‌فرد در دسترس کاربران عزیز قرار می‌گیرد. علاوه بر دسترسی به تمامی سرویس‌های خدمات مجازی پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج  تا ۶۰% تخفیف، آموزش‌های مستمر به صورت ویژه به همراه مشاوره اختصاصی به طور دائمی در اختیار کاربران طلایی قرار می‌گیرد.

یک سایت اختصاصی وردپرس ویژه با دامنه مورد نظر کاربران طراحی و سئو و بهینه‌سازی اولیه آن به طور کامل توسط کارشناسان پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج  انجام می شود. همچنین یک ربات اختصاصی برای ثبت سفارشات مشتریان عزیز به صورت متصل به پنل ارائه می شود.

طراحی لوگوی اختصاصی، طراحی موشن، طراحی تیزر تبلیغاتی، دریافت گواهی، تندیس به همراه شارژ هدیه ۵۰۰ هزار تومانی، در اختیار طلایی پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج  قرار می‌گیرد. ضمن این‌ که این افراد می‌توانند از آموزش آنلاین به مدت ۸ ساعت و آموزش حضوری ۸ ساعته نیز استفاده نمایند.

خریدن پنل ممبر و فالوور

خرید پنل ممبر و فالوور

بنابراین اگر قصد خرید پنل ممبر و فالوور را دارید، از مجموعه معتبر پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن نیوموج به همراه پشتیبانی ویژه خریداری نمایید. کارشناسان مجموعه ما کلیه پشتیبانی‌های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد. کافی است با ما  از طریق لینک زیر در ارتباط باشید.

[su_button url=”http://wa.me/989370946658″ target=”blank” style=”3d” background=”#a6e868″ size=”10″ icon_color=”#a6e868″]ارتباط با پشتیبان در واتساپ[/su_button]

[su_button url=”http://t.me/samiparishan1″ target=”blank” style=”3d” background=”#62d3f3″ size=”10″ icon_color=”#62d3f3″]ارتباط با پشتیبان در تلگرام[/su_button]

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *