۸ روش تضمینی برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام

من این مقاله را برای کسانی که فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را با پول بخرند ننوشته‌ام. اما اگر دنبال افزایش بازدید استوری پیجتان، با روش‌های واقعی و البته تضمینی هستید، این مقاله برای شماست. همه چیز در این دنیا امکان پذیر است. شما هم می‌توانید با روش‌هایی که به شما خواهیم گفت، بازدید استوری‌تان را بالا ببرید. آماده‌اید؟

چه کنیم تا تعداد بازدید استوری زیاد شود؟

این روزها استوری‌ها خیلی بیشتر از پست‌های عادی دیده می‌شود. پس باید تمام تلاش خودتان را برای بالا بردن بازدید استوری انجام دهید. روش‌هایی که این‌جا به شما می‌گوییم، راهی برای بالا بردن تعداد بازدید استوری شماست. برای حکومت کردن در اینستاگرام، آن هم با استوری آماده‌اید؟

۱- هیچ وقت از هشتگ غافل نشوید

آیا می‌دانستید وقتی کاربرها هشتگ‌ها را سرچ کنند، استوری‌های مرتبط هم نمایش داده می‌شوند؟ پس هیچوقت هشتگ‌ها را در استوری فراموش نکنید. سعی کنید از هشتگ‌های پرطرفدار و البته مرتبط استفاده کنید. مرتبط با پرسونای مخاطب‌ها. مثلا ببینید فالوورها بیشتر دنبال چه چیزی هستند؟ یعنی چی سرچ می‌کنند؟

اگر دنبال افزایش بازدید استوری و تعامل پیجتان هستید، حتما از هشتگ‌های پرطرفدار و داغ استفاده کنید. اگر هم که یک بیزینس پروفایل دارید، یک مدت از هشتگ‌ها استفاده کنید، تا متوجه تغییر در تعداد بازدید استوری بشوید.

۲- افراد و برندها را منشن کنید

اگر در یک همایش شرکت کرده‌اید، با یک برند همکاری داشته‌اید، یا استوری شما به یک فرد خاصی مرتبط است، حتما آن‌ها را منشن یا تگ کنید. این کار باعث بالا رفتن بازدید استوری‌ها و تعامل افراد می‌شود. هم این‌که به احتمال زیاد، آن برند استوری شما را در پیج خودش منتشر می‌کند. پیشنهاد می‌کنم این روش را حتما امتحان کنید.

۳- از لوکیشن برای بالا بردن بازدید استوری استفاده کنید

وقتی شما در استوری لوکیشن بگذارید، پست شما در اکسپلور برای کابرهای آن منطقه نمایش داده می‌شود. پس اگر استوری شما مربوط به لوکیشن خاصی هست، حتما آن را در استوری بگذارید. اگر هم مربوط نیست، سعی کنید از لوکیشن‌های مختلف برای افزایش بازدید کمک بگیرید.

برای اضافه کردن لوکیشن وارد بخش استیکرها و گزینه LOCATION شوید. بعد هم منطقه مورد نظرتان را سرچ کنید.

لوکیشن در استوری

۴- در زمان مناسب استوری بگذارید

زمان مناسب کی هست؟ وقتی که فالوورها فعال‌تر باشند! برای بالا بردن تعداد بازدید استوری، باید بدانید که فالوورها چه زمان‌هایی بیشتر اینستاگرامشان را چک می‌کنند.

۵- از کاربران بخواهید استوری بعدی را ببینند

خیلی وقت‌ها در پیجتان بیشتر از چند تا استوری می‌گذارید. حتما می‌دانید که خیلی از کاربرها هم با دیدن یک استوری، از آن خارج می‌شوند. پس برای بالا بردن بازدید استوری، کاری کنید که کاربرها تشویق به دیدن استوری‌های بعدی شوند. ساده‌ترین کار هم این است که از آن‌ها بخواهید استوری بعدی را ببینند. یا داستان نیمه تمامی را در یک استوری بگذارید و ادامه آن در استوری بعدی!

تعامل در استوری

۶- با فالوورها تعامل داشته باشید و سرگرمشان کنید

بیشتر فالوورها دنبال محتواهای سرگرمی هستند، مخصوصا در استوری! اصلا تجربه نشان داده استوری‌هایی بیشترین بازدید را دارند که سرگرم کننده باشد. مثلا استوری‌های سریالی تهیه کنید. پشت سر هم باشد و مثلا بخشی از آن را هم یک روز دیگر ادامه دهید.

نوعی از محتوا که فالوورها حسابی دوستش دارند، پشت صحنه است. مثلا اگر کسب و کاری دارید، پشت صحنه مربوط به کارها و کارمندها را منشتر کنید. یا اگر بلاگرید، مسائل مربوط به زندگی شخصیتان (البته آن‌هایی که قابل انتشارند😊) را استوری کنید.

۷- نظرسنجی کنید و به فالوورها گوش کنید

اصلا همه ما آدم‌ها دنبال شنیده شدنیم! این‌که یکی به حرف‌های ما گوش کند. حالا اگر آن‌ها را عملی هم کند که چه بهتر! پس وقتی در استوری از کاربرها نظرسنجی کنید تا حرف‌هایشان را بزنند، هم بین آن‌ها محبوب‌تر می‌شوید، هم این‌که منتظر پست‌ها و استوری‌هایتان می‌مانند. پس از نظرسنجی در استوری، آن هم با کمک معجزه استیکرها غافل نشوید.

۸- دست از استوری گذاشتن برندارید

در پست گذاشتن باید قناعت کنید اما در استوری گذاشتن نه! البته منظورم این نیست که هر ۵ دقیقه یک استوری بگذارید!! ولی سعی کنید در روز حداقل ۱ یا ۲ استوری را در تقویم محتوایتان داشته باشید. ولی دقت کنید که استوری‌های تکراری نگذارید. استوری‌های جذاب و باحال را اولویت قرار دهید و برای آن برنامه ریزی کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.